Więcej na:  optiserw.com

 

 

O firmie

Nasze doświadczenie w branży informatycznej sięga początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowo, jako pracownicy nowosądeckiej firmy Optimus S.A., producenta markowych komputerów, zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę w zakresie produkcji, sprzedaży oraz serwisu sprzętu komputerowego.

OPTIserw Kraków

W 2002 roku rozpoczeliśmy własną działalność. Jako niezależny podmiot, nawiązaliśmy również nowe kontakty z wieloma instytucjami oraz firmami z sektora prywatnego. Posiadane doświadczenie pozwala nam sprostać wyzwaniom, jakie stawia rynek usług IT.

W naszych działaniach skupiamy się na obsłudze przedsiębiorstw oraz instytucji sektora publicznego. Podstawowym zakresem działalności Optiserw jest szeroko pojęte świadczenie usług handlowo - serwisowych związanych z rynkiem informatycznym.

Staramy się brać udział we wszystkich etapach związanych z kompleksową obsługą klienta, począwszy od przeprowadzania audytów, doradztwo, po realizację oraz kompleksowe wsparcie techniczno-serwisowe.

Łącząc zdobyte przez nas doświadczenie z nowymi technologiami realizujemy z determinacją wyznaczone cele. Jednym z nich jest zadowolenie klienta przez zapewnienie mu rozwiązań dających poczucie podjęcia trafnych decyzji oraz stabilności.