Więcej na:  optiserw.com

 

Autorskie i Komercyjne

Współczesny biznes wymaga wsparcia ze strony techniki informatycznej. Trudno sobie wyobrazić nowoczesną księgowość, korespondencję firmową lub przepływ informacji z pominięciem rozwiązań teleinformatycznych. Dlatego nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz oprogramowania komercyjnego. Są to systemy operacyjne, pakiety edytorów biurowych, graficznych, programy księgowe oraz specjalistyczne oprogramowanie narzędziowe.

OPTIserw Kraków

Wybór oferowanych przez nas aplikacji wzbogaciliśmy o oprogramowanie autorskie, tworzone przez współpracujących z nami programistów. Dotychczas stworzyliśmy aplikacje do kompleksowej obsługi klubów bilardowych oraz system przepustek i kontroli dostępu.

Ostatnio wdrożyliśmy „Program lojalnościowy” wykorzystujący aplikacje mobilne. System ten pomoże nawiązywać i utrzymywać relacje przedsiębiorstw z klientami. Oprócz prowadzenia polityki rabatowej pozwala na przyznawanie punktów wymienialnych na nagrody. Program działa w oparciu o platformę internetową. Jest konfigurowalny, z łatwością można dostosowywać go do wymagań konkretnej działalności.