Więcej na:  optiserw.com

 

Rejestracja czasu pracy

RCP umożliwia rejestrowanie oraz automatyczne rozliczanie czasu pracy zatrudnionych pracowników. Stosowanie nowoczesnych systemów informatycznych w firmie wpływa na lepsze zarządzanie kadry pracowniczej.

OPTIserw Kraków

RCP umożliwia bardzo precyzyjne rozliczanie czasu. Zapewnia większą kontrole spóźnień, wcześniejszych wyjść z pracy oraz nadgodzin. Systemy RCP powodują wzrost dyscypliny wśród pracowników, a co najważniejsze zapewniają oszczędności wynikające z obniżenia kosztów pracy.

RCP pozwala na automatyczne generowanie raportów, dzięki czemu ich obsługa jest prosta, a sam system efektywny.
Systemy RCP w większości opierają się na kartach identyfikujących pracowników, czytnikach i rejestratorach. Dane są zbierane i przetwarzane za pomocą dedykowanego oprogramowania zarządzającego.

Stosowanie RCP jest na tyle wygodne, że istnieje możliwość integracji z dowolnym programem kadrowo-płacowym. Systemy RCP mogą zostać wzbogacone o dodatkowe moduły zwiększające ich funkcjonalność. Dzięki temu RCP może być dostosowywany do indywidualnych potrzeb i wymagań danego przedsiębiorstwa. Dodatkową funkcjonalnością RCP może być m.in. kontrola dostępu.